"Strzelnica w Starej Fabryce" specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych, firmowych i szkoleń.

Impreza firmowa/integracyjna

„Strzelnica w Starej Fabryce” organizuje imprezy firmowe i integracyjne w oparciu o dwa modele:

  • pobyt na strzelnicy i strzelanie z prawdziwej broni palnej, zapoznanie uczestników z działaniem podstawowych modeli broni, rozegranie konkursu i wyłonienie najlepszego strzelca imprezy
  • pobyt na strzelnicy i strzelanie z prawdziwej broni palnej połączone z wyprawą off road

Ostateczny kształt imprezy zależy wyłącznie od zamawiającego, i budżetu jaki zamierza przeznaczyć na przygotowanie imprezy. Na ostateczny koszt wydarzenia wpływ mają:

  • wybór scenariusza  (strzelnica lub strzelnica plus off road)
  • ilość osób biorących udział w wydarzeniu (maksymalnie około 80 osób)
  • czas jaki zamawiający może przeznaczyć na przeprowadzenie imprezy
  • polowy catering (grochówka, pieczyste, chleb ze smalcem, itp) lub jego brak

Każda z wycen ma charakter indywidualny bo każda z imprez jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Dobieramy parametry imprezy by sprostać każdemu z zapytań i przeprowadzić wydarzenie w sposób profesjonalny i bezpieczny.

Więcej informacji oraz zapytania proszę kierować na numer telefonu (508 984 346) lub adres e-mail (biuro@strzelnica-karpacz.pl)

Wieczór kawalerski/panieński

„Strzelnica w Starej Fabryce” to doskonałe miejsce na organizacje elementu wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. Broń jaką dysponujemy pozwala na dobranie odpowiednich modeli i typów tak by każda osoba była w stanie doświadczyć przyjemności płynącej z używania broni palnej – zarówno panie jak i panowie.

Przy wieczorach kawalerskich/panieńskich potrzebujemy kilkudniowego wyprzedzenia i założenia rezerwacji. Koniecznie potrzebujemy znać liczbę osób biorących udział w wydarzeniu i przybliżoną godzinę przyjazdu. Warto także z góry określić budżet imprezy wyrażony w kwocie na osobę. Kwota ta w całości będzie wykorzystana na pobyt na strzelnicy i zawiera:

  • indywidualną opiekę instruktora oraz szkolenie z działania broni palnej i jej bezpiecznego używania
  • strzelanie z wybranych modeli broni palnej do wyczerpania określonego wcześniej budżetu.

Od uczestników wymagamy absolutnej trzeźwości, od organizatora wieczoru – bezzwrotnej zaliczki przy składaniu rezerwacji.

Więcej informacji oraz zapytania proszę kierować na numer telefonu (508 984 346) lub adres e-mail (biuro@strzelnica-karpacz.pl)